5 טיפים לבחירת משרד יחסי ציבור

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

היום יותר מתמיד ובעיקר בעידן העולם הדיגיטלי, יש צורך לכל עסק או חברה במשרד המעניק שירותי יחסי ציבור. יחסי ציבור היא אסטרטגיה שמטרתה הוא לחשוף את החברה שלכם במדיות השונות, ליצור לכם מיתוג ובסופו של דבר לגרום לכך שתיחשפו בפני לקוחות חדשים ותגדילו את נתוני השיווק.

אבל איך בוחרים משרד יחסי ציבור שמתאים לכם? כל הטיפים במאמר הנוכחי.

 

* משרד יחסי ציבור, ממש כמו במקצועות רבים אחרים, מתמחה בתחום מסוים או בענף מסוים במשק. למשל יש משרדי יחסי ציבור שיודעים לעשות יחסי ציבור לחברות הייטק, יש משרדים המתמחים בצרכנות, בכלכלה, ספרים ותרבות ועוד. 

בחרו במשרד שיש לו ניסיון והוא מעניק שירותי יחסי ציבור לחברה שהפעילות העסקית שלה מהתחום שלכם.

* בחירה של משרד יחסי ציבור שמעניק שירות לעסקים דומים לעסק שלכם. זה אומר שהוא כבר הצליח ליצור קשר עם עיתונאים ואנשי תקשורת במדיות השונות, ושהקשרים שלו יועילו לקמפיין יחסי הציבור שאתם דורשים ממנו. ככל שהמשרד יותר ותיק ויש לו יותר קשרים עם אנשי תקשורת כך יקל עליו לתת לכם שירות איכותי וטוב.

 

* בנוסף לכך, משרד יחסי הציבור צריך להתמחות בסוג השירות שהוא מעניק לכם. יש שירותי יחסי ציבור המתמקדים בפעילות ברשתות החברתיות, בפייסבוק, ניהול דף אינסטגרם או הפקת אירועי השקה וחשיפה. בחרו במשרד שיכול לתת לכם את השירות לו אתם זקוקים.

 

* מיקום המשרד חשוב מאוד שכן, יחסי ציבור הוא תחום מאוד דינמי הדורש קשר ולעתים יום יומי בין המשרד ללקוח, ולעתים מדובר גם בפגישות. אם משרד יחסי הציבור שלכם רחוק גיאוגרפית ממקום הפעילות שלכם, זה יקשה על ניהול תקשורת קרובה ורצופה כפי שהיא נדרשת.

 

* כדי לבחור במשרד יחסי הציבור הנכון, בקשו לראות תוצאות של קמפיינים שהם עשו ללקוחות שלהם. תוצאות במקרים של יחסי ציבור זה מידת החשיפה שהלקוחות קיבלו במדיות השונות: טלוויזיה, רדיו, עיתונים, עולם דיגיטלי ועוד.

 

* בדקו חוות דעת על משרד יחסי הציבור המתוכנן ברשת. כמובן אין זה אומר שאם לקוח אחד שלהם לא היה מרוצה מהשירות שלהם, זה מעיד עליהם באופן גורף, אבל כן תוכלו להתעמת אתם בקשר לכך בצורה גלויה ולפי התשובות שתקבלו, תבינו אם זו בעיה חד פעמית או שהמשרד פשוט לא מעניק שירות טוב.

 

* בחרו במשרד שמתאים לכם ולא לפי גודלו. דווקא במשרד גדול אתם עלולים ללכת לאיבוד ולעומת זאת לקבל שירות מעולה ממשרד קטן.

 

יכול לעניין אותך גם:

מאמרים

מידע על מערכת crm לעסקים

מערכת CRM לעסקים היא אפליקציית תוכנה המאפשרת לעסקים לנהל קשרי לקוחות ואינטראקציות. המונח "CRM" מייצג "ניהול קשרי לקוחות". מערכת ה-CRM מנהלת את כל ההיבטים של