פרסום שיווק ויחסי ציבור

Home » פרסום שיווק ויחסי ציבור

פרסום שיווק ויחסי ציבור – תתחילו לצמוח!

אנחנו בפר בר סוכנות פרסום שיווק ויחסי ציבור מובילה מעניקים שירותים למגוון רחב של עסקים מכל הסוגים. במיוחד כאשר מדובר על יחסי ציבור באינטרנט. עידן האינטרנט שינה את חיינו והמציאות הדיגיטלית שינתה את עולם השיווק והפרסום. היום יותר מתמיד אנשי יחסי ציבור צריכים לפעול בכל המישורים האפשריים, בכל האופנים והמדיות השונות על מנת להגיע לקהל היעד הרצוי. אנחנו בפר- בר חברת יחסי ציבור שולטים במדיות השונות של העולם הדיגיטלי, ברשתות החברתיות והפרסום בגוגל אך אנו יודעים כי אין לזנוח את המדיות הישנות הרדיו והטלוויזיה. 

מיתוג פרסום שיווק ויחסי ציבור – הכל תחת מטריה אחת. 

בפר- בר חברת יחסי ציבור אנו מעניקים שירותי ייעוץ תקשורתי הכולל פיתוח אסטרטגיות שיווקיות למדיות השונות, כתיבת תוכן למותג ובניית מוניטין ציבורי.  אנו נעשה הכל על מנת להפוך את העסק שלכם למותג מוביל בתחומו. אנו מתחילים באיפיון קהל יעד,  בניית קמפיין למדיה הרלוונטית, תקצוב הקמפיין, קריאייטיב למיתוג נכון. יש לנו צוותים סופר מקצועים המתמחים כל אחד בתחומו. כמשרד פרסום שיווק ויחסי ציבור תפקידינו הוא לחשוב מה האסטרטגיה השיווקית טובה לכם להציג את העסק או המוצר במדיות השונות ונציג מהי הדרך הטובה ביותר למתג את עצמכם ברשת האינטרנט ורשתות החברתיות. בעולם יחסי הציבור, אנו ממתגים ופועלים באסטרטגיה שונה הכוללת כתבות עיתונאיות, השקות עם מובילי דעת רלוונטים, עיתונאים, הופעות בטלוויזיה ובתוכניות בוקר והפקות אופנה מממותגות בעיתונים וכדומה. 

יחסי ציבור לעסקים  בחברה פר בר 

פר בר היא חברת יחסי ציבור המעניקה שירותי יחסי ציבור לעסקים וחברות שונות, פרסום ושיווק במדיות השונות. אנחנו בפר בר שמים את הלקוח במרכז באמצעות צוותים עבודה מתחומים שונים בעולם השיווק והפרסום אנו בונים עבורו את הקמפיין הטוב עבורו. כחברה מובילה אנו דואגים לשלוט ברזי עולם יחסי הציבור, שיווק ופרסום. במשרדינו יש צוותים ייעודים ומנוסים בתחומים השונים: אנשי פרסום ושיווק, חשבונאים, כותבי תוכן, שיווק דיגטלי, מומחי גוגל, מומחי פייסבוק וטוויטר, אנשי גרפיקה, צילום, וידאו ועוד. כולם מעולים במה שהם עושים ומחכים להפוך אתכם מעוד עסק ברשת למותג מוביל בתחומו. 

פרסום שיווק ויחסי ציבור