יתרונות יחסי הציבור לעסק

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כל עסק קטן כגדול, חייב לעשות יחסי ציבור בעידן האינטרנט. יחסי הציבור ברשת מתבטאים בנוכחות מתוכננת ע"י סוכנות דיגיטלית שמייצגת את הלקוחות וגורמת לכך שהחשיפה והפעילות שלהם ברשת יהיו מגמתיים, שיווקיים ומוצלחים.

בניית אתר אינטרנט לכשעצמו אינו מספיק. צריך לעשות לו קידום של קמפיין בגוגל או קידום אורגני, כל מה שיעלה את שם המוצר או המותג שלכם שוב ושוב בערוצים שונים.

בסופו של דבר המטרה המרכזית של יחסי ציבור היא להתוודע לכמה שיותר גולשים, לערוך אתם היכרות ולהציע להם את הנושא שלכם. זה יכול להיות בעל מקצוע או מוצר או כל דבר אחר שאתם מעוניינים לשווק באמצעות האתר שלכם.

המטרה של משרד פרסום שאחראי על הפעילות שלכם ברשת, היא להחליט איזה סוג של פרסום וחשיפה שישיגו לכם את יחסי הציבור להם אתם זקוקים, הכי כדאי לעשות.

 

יתרונות יחסי ציבור לעסק –אאוט בריין וטאבולה

ממש כמו שבעבר בעיתונות הכתובה היה "מוסד" שנקרא ג.יפית, היום באינטרנט יש מה שנקרא כתבות עיתונאיות בתשלום. כתבות אלה הן יחצני"ות פרופר והתפקיד שלהן הוא לחשוף את הפעילות שלכם, לספק מידע על היתרונות שלכם ולגרום לגולשים להתעניין במה שאתם מעוניינים לשווק.

אלה הן סוג של כתבות עיתונאיות כאשר מומלץ שמי שיכתוב אותן יהיה מישהו שהוא במקצועו לא רק כותב תוכן, אלא עיתונאי ממש. בכתבה כזו מראיינים את בעל העסק בנושא מסוים, כאשר המגמה היא שכל מי שיקרא את הכתבה יקבל מידע על העסק ומי שממש צריך את השירות שלו, גם ייצור קשר.

קמפיין ממומן בגוגל

קמפיין ממומן בגוגל, אם תרצו או לא עושה לכם יחסי ציבור. כאשר גולשים מחפשים דברים מסוימים, הם יגיעו גם למודעות של הקמפיין שלכם, אם אתם עושים אחד כזה למשל של ארונות הזזה וזה בדיוק מה שהם מחפשים כרגע.

ייתכן שבסופו של דבר הם לא ירכשו מכם את ארונות ההזזה, אבל העובדה שהם נתקלו במודעה שלכם היא כבר חשיפה שהיה שווה לשלם עליה.

כל נוכחות או אזכור שלכם ברשת, באיזה שהוא ערוץ אם זה פייסבוק, פורומים, כתבות תדמית בתשלום, או מאמרים שעושים קידום אורגני, עושים לכם אגב השגת היעדים המוצהרים שלכם, גם יחסי ציבור.

ללא יחסי ציבור ברשת, אתם לא נראים, לא נחשבים והאתר שלכם וגם אתם לא תתקדמו  לשום מקום. זה לא חשוב מה תעשו, העיקר הוא שבעולם הדיגיטלי צריך וחייבים לעשות. חוקי המשחק השתנו, וכדי להתקדם היום אתם חייבים יחסי ציבור ברשת.

 

יכול לעניין אותך גם:

מאמרים

מידע על מערכת crm לעסקים

מערכת CRM לעסקים היא אפליקציית תוכנה המאפשרת לעסקים לנהל קשרי לקוחות ואינטראקציות. המונח "CRM" מייצג "ניהול קשרי לקוחות". מערכת ה-CRM מנהלת את כל ההיבטים של