יחסי ציבור לעסקים קטנים

שתף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

אם בעבר שירות יחסי ציבור היה נחלתם של בעלי העסקים והחברות הגדולות, הרי שהיום יש יותר מודעות ורצון גם מצדם של עסקים קטנים לשכור את שירותיו של משרד יחסי ציבור לעסקים קטנים.

הסיבה לכך היא שאין עסק קטן שלא שואף לגדול, גם בעולם האוף ליין וגם בעולם האון ליין. יש הרבה מאוד עסקים קטנים שיש להם היום כבר אתר, או חנות מקומית עם שילוט מעוצב ושירות יחסי ציבור עבורם יכול לכלול חשיפה שלהם במדיה הדיגיטלית ובכלל. זה יתרום לטראפיק באתר שלהם, להגברת השיווק, לחשיפה ולתדמית שלהם.

יחסי ציבור לעסקים קטנים מתבקשים היום, לנוכח התחרות העזה השוררת בין החברות. זהו עידן שפע המוצרים והצרכן הסופי מוצא את עצמו מבולבל עד כדי חוסר יכולת בחירה. מה שיכול להשפיע עליו ולגרום לו להיות לקוח שלכם זה מסע יחסי ציבור המכוון ממש אליו.

צרכנים אוהבים להתחבר לתדמית

בעולם הרווי עסקים, יבוא מאסיבי, מותגים ושפע של מוצרים מקבילים, קשה לו לצרכן הסופי להחליט למי הוא רוצה להיות נאמן. אם בעבר הצרכנים היו מתלבטים בין חמישה סוגי סבון נוזלי, היום הם מתלבטים בין 50 ואולי אף יותר.

תדמית טובה לעסק קטן שמוכר למשל סבון נוזלי, תסייע לו למשוך אליו לקוחות חדשים אשר יעדיפו את המוצר שלו על פני האחרים, משום שהוא יטרח לעשות לו יחסי ציבור. שירות יחסי ציבור לעסקים קטנים כולל היום חיזוק תדמית של חברות באמצעות קמפיין שיווק בגוגל, קמפיין שיווק בפייסבוק ועוד.

כאשר תבססו את התדמית שלכם מול הגולשים עם אתר נכון, אינטראקציה עם הגולשים ותפעול דף פייסבוק, תיווכחו שהסבון הנוזלי שלכם יותר מבוקש משל האחרים, וזאת רק בגלל החשיפה שהוא קיבל (מעבר לכך כמובן שהוא חייב להצדיק את היותו מותג ברמת האיכות והייחוד שלו).

בנוסף שירות יחסי הציבור יוכל ליחצ"ן אתכם במדורים ובפורטלים השונים ברשת

אתר תדמיתי יביא לכם לקוחות חדשים

כדי לבלוט היום בעולם הדיגיטלי אתם זקוקים לתדמית, וזו נוצרת גם ברשת. ראשית מדובר על כך שהאתר שייבנה עבורכם יהיה הולם את המיתוג שלכם, ואם אין לכם מיתוג עברו תהליך כזה. מעצב גרפי מוכשר יעצב לכם לוגו ואתר בהתאם למסרים שאתם רוצים להעביר לגולשים. דרוש אתר חכם, עם ממשק ידידותי למשתמש וגלישה נעימה שישאירו רושם טוב על הגולשים שיגיעו אליו ואף יגרמו להם להשאיר לכם פרטים. בעולם של היום אם אין לכם יחסי ציבור, זה כאילו ואינכם קיימים בתודעה של הגולשים.

יכול לעניין אותך גם:

מאמרים

מידע על מערכת crm לעסקים

מערכת CRM לעסקים היא אפליקציית תוכנה המאפשרת לעסקים לנהל קשרי לקוחות ואינטראקציות. המונח "CRM" מייצג "ניהול קשרי לקוחות". מערכת ה-CRM מנהלת את כל ההיבטים של